Zhiyun Crane M El Gimbali

Yeni

Warning: Last items in stock!

Zhiyun Crane M El Gimbali

Crane M Küçük Dev
Crane-M yardımcı profesyonel bir gimbaldir. 125 g - 650 g yük taşıma ağırlığı ile, piyasadaki kompakt dijital fotoğraf makinelerinin büyük çoğunluğunu destekleyebilir

Daha fazla

1 999,00 TL

Açıklama

Zhiyun Crane M El Gimbali
 

Crane M Küçük Dev

Crane-M yardımcı profesyonel bir gimbaldir. 125 g - 650 g yük taşıma ağırlığı ile, piyasadaki kompakt dijital fotoğraf makinelerinin büyük çoğunluğunu destekleyebilir ve aynı zamanda telefondan aynasız kameraya kadar ki cihazları taşıyabilir. Crane - M sadece 740g olan ağırlığıyla Crane'den daha hafiftir, sınırsız 360º dönüşlü 3 eksenli yeni teknolojisi, Bluetooth bağlantısına sahip ve Crane gibi 2 farklı tip pil ile uyumlu çalışabilmektedir. Crane için profesyonel bir ekipman olarak diyebiliyorsak, Crane-M de Zhiyun tarafından üretilmiş giriş seviyesi yardımcı Profesyonel bir ürün diyebiliriz.

 

 

 

Çok cihazlı destek

Crane-M ağırlığı sadece 740g ve bir şişe maden suyu kadar hafiftir, ancak aksiyon kameralar, cep telefonları, kompakt kameralar ve aynasız kameraları taşıyabilecek güçtetasarlanmıştır.Güçlü performansı ve "Geniş Plate" ile küçük bir canavar olarak düşünülebilir.


Kamerayıkontroledebilenilk gimbal

Crane-M, kamerayı kontrol edebilen ilk gimbaldir. Yalnızca USB kablosuyla gimballer bağladıktan sonra, fotoğraf çekiminin ve odak uzaklığının kontrolünü gerçekleştirebilir ve bu da gimballer ve kameranın birbütün olarak çalışmasını sağlar ve her sahne için tekrar ayar gerektirmez ve zamandan kazandırır.

 

Uzatılmış pil ömrü, gün boyu çalışmasını sağlar

Crane - M, 26500 batarya kullanır ve bu da 12 saatlik çalışma süresi verir.Çekim bağımlısı biri olsanız bile, yorulmadan bütün gün size destek verecektir.

Daha hafif ve daha küçük

Crane-M ile Crane karşılaştırıldığında boyut, ağırlık ve hafif tasarımı ile Crane-M daha küçük hale getirildi.

Çoklu çekim modu

Crane-M'in 3 motorlu, geliştirilmiş kayma teknolojisi ile geleneksel çekim, baş aşağı çekim, düşük ve yüksek konum çekimi gibi talepleri karşılamak için 360 ° sınırsız rotasyonu gerçekleştirebiliyor.Eş eksenli(Coaxial) pozisyonlarda bile kesintisiz geçiş yapabilir.

 

 Çekime başlamak için sadece 1 dakika yeter

Ekstra Alet(Alyen,tornavida,somun vb..) gerektirmeden sadece 1 dakika içinde kameranızı monte edebilir ve çekiminize hızlı şekilde başlayabilirsiniz.

Diğer ekipmanlarla birlikte olasılıklar çeşitliliği

1/4 vida ile, Crane - M, tripod, uzatma çubuğu, emme aparatı gibi birden fazla fotoğraf ekipmanı aksesuarı ile eşleştirilebilir.Sadece taşınabilir olmanın ötesinde, zaman atlamalı fotoğrafçılık yapmak ya da vinç çekim efekti elde etmek de mümkün.


 

Değerlendirmeler

Bir değerlendirme yazın

Zhiyun Crane M El Gimbali
Zhiyun Crane M El Gimbali

Zhiyun Crane M El Gimbali Crane M Küçük Dev Crane-M yardımcı profesyonel bir gimbaldir. 125 g - 650 g yük taşıma ağırlığı ile, piyasadaki kompakt dijital fotoğraf makinelerinin büyük çoğunluğunu destekleyebilir

Bir değerlendirme yazın

11 other products in the same category:

Taksitler

dnz
Taksit Aylık Toplam
1 1999.00 Peş. Fiy.
2 999.50 Peş. Fiy.
4 499.75 Peş. Fiy.
6 333.17 Peş. Fiy.